Servisní Technik
Czech Republic, Prague

Job Description

Chcete být u zavádění inovativních technologií, které umožňují rozvoj a každodenní chod našeho světa? Láká vás práce v globální společnosti s možnostmi, která umožňují váš osobní rozvoj? Společnost Danfoss vám nabízí vynikající příležitost stát se členem našeho technického týmu v České republice v rámci divize pohonů společnosti Danfoss. Danfoss Drives je předním světovým lídrem v oblasti řízení otáček elektrických motorů. Produkty a služby Danfoss Drives zvyšují průmyslovou produktivitu a energetickou účinnost celé řady výrobních procesů a technologií.

Do naší divize hledáme technicky zdatného kolegu, který bude oporou našim zákazníkům v oblasti servisu frekvenčních měničů a servisní podpory.

Náplň práce
  • Servis frekvenčních měničů Danfoss Drives v místě sídla společnosti.
  • Servisní podpora partnerských společností Danfoss Drives
  • Příprava obchodních nabídek na produkty a služby Danfoss Drives
  • Technická podpora zákazníků Danfoss Drives
  • Technická podpora Zákaznického servisu a obchodného týmu
  • Neustálé seznamování se s novými produkty a službami Danfoss Drives
  • Korektury překladů technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika (silnoproudá elektrotechnika, znalost pohonů výhodou), vhodné pro absolventy
  • Všeobecný přehled v oblasti průmyslové automatizace
  • PC (MS Office, CRM systémy)
  • Znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň výhodou)
  • Komunikační a organizační schopnosti, týmová spolupráce
  • Samostatnost, proaktivnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme
  • Zajímavou rozmanitou odbornou práci v stabilní mezinárodní společnosti
  • Osobní a profesní rozvoj s pomocí výborného týmu kolegů
  • Bonusový systém nad rámec základní mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Životní pojištění platné pro pracovní i mimopracovní činnost
  • Notebook, mobilní telefon s možností soukromého využití
  • Příspěvek na výuku jazyka
  • Příspěvek na sport, welness, kulturu
  • Pracoviště v moderní kanceláři na Praze 4, metro Kačerov

Auto req ID
12451BR
Type of Position
Professional

Job Area
Sales & Marketing
Country / Countries
Czech Republic

Location
Prague
Experience
Mid-Senior Level

Employment Type
Full-Time
Segment
DDS
ID: 3402559  Datum zveřejnění: 28.5.2018