Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Řidič nákladní dopravy

DAUM s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc40 000 základní plat 10-20 000 pohyblivá složka diety (45 € na den)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Přepravujete kontejnerový prostorový systém a materiál
- Jste zodpovědný za řádné zajištění nákladu
- Nakládka a vykládka NA s podporou týmů na místě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přenocování ve vlastním NA nebo v penzionu
Každý týden návrat domů

Informace o náboru

Práce v přátelském kolektivu
férový přístup

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičské oprávnění CE nebo CE1
Zkušenosti s vlekem žádoucí
Znalost němčiny A2-B1 a vyšší
další jazyk výhodou
Řídíte obezřetně, jste spolehlivý/á a dochvilný/á
Svědomitý/á při zacházením s NA
Při práci myslíte a baví Vás práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná středně velká rodinná společnost s více jak 800 pracovníky a hlavním sídlem v severním Bavorsku, Schüsselfeld. V našem sídle vyrábíme a dodáváme po celém Německu dočasné kontejnerové soustavy, modulové stavby a materiály, především pro veřejné zadavatele.
Společnost DAUM SRO patří do této skupiny společností a je zodpovědná za dopravu vlastních kontejnerových modulů a materiálu jak v Česku, tak i v Německu.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 4775986  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc