Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Web Developer FE/BE/FullStack

Dávid Vendel

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
September 2022
6 400 EUR/mesiacMzda je uvedena ako mesacna mzda na fakturu pri odpracovanych 160 hod do mesiaca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podielanie sa na tvorbe Webovej Aplikacie pre US startup.

Nas stack je:
FE: NextJS (React), MUI, Apollo Client, GraphQL
BE: NestJS, GraphQL, PostgreSQL, AWS
Jazyk: Typescript.

Ak je tvoj stak mierne odlisny, nevadi, mas moznost sa naucit nieco nove.

Spolupraca s designermi (Figma), produkt ownerom, kolegami. Agilny vyvoj.
Novy projekt budovany od nuly, kod je cisty, jasny, vsetko je zdokumentovane.
Ludia su spickovy. (Ex Googli, Cisco, RedHat atd). Moznost ucit sa od tych najlepsich co sa tyka pisania cisteho kodu a budovania noveho projektu.

Praca je nastavena async v nasom casovom pasme, moznost robit hocikedy a od hocikadial (2x to tyzdna meeting vo vecernych hodinach). Moznost zacat ako part-time.

Na TPP alebo zivnost od 20-40eur na hod medior/sernior. Negotiable. Full remote, uplna flexibilita pracovneho casu a miesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Informacne Technologie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý

Projekt pracuje na zvyseni bezpecnost internetu resp. firemnej siete, predist uniku osobnych udajov, vniest do internej siete viac visibility, urychlit a zjednodusit vysetrovanie security incidentov. Je to teda v skratke Network security, analysis, reporting, visibility.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4415101  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 400 EUR/mesiac