Sales & Training Manažer/Manažerka pro CZ & SK

DAXEN SLOVAKIA s.r.o.

Místo práce
Veslařská 206, Brno - Jundrov, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme takového/takovou Sales & Training Manažera/Manažerku do našeho týmu, který/která připraví strategii v oblasti školení pro naši společnost a bude dohlížet na plnění této strategie, respektive vyhodnotí jednotlivé výsledky. Sales & Training Manažer/Manažerka určí jednotlivé požadavky na školení a rozvoj, které jsou potřebné k vytváření loajality vůči naší společnosti. Kromě toho mezi úlohy Sales Training Manažera/Manažerka patří také příprava a řízení všech aktivit souvisících s rozvojem obchodní činnosti (business development).

Náplň pracovní činnosti:
• Identifikace a vyhodnocení současných a budoucích požadavků v oblasti školení v rámci prodejní síti.
• Zavedení různých metod vzdělávání nejrůznějších vzdělávacích metod.
• Dohled nad rozpočtem pro školení.
• Příprava materiálů (např. katalogů, prezentací, letáků a prospektů) na podporu prodeje v místním jazyku.
• Příprava, řízení a vyhodnocování výsledků prodejních a marketingových aktivit.
• Příprava pravidelných zpráv pro globální ústředí společnosti (Global HQ), pro mezinárodního manažera marketingu (International Marketing Director) a pro výkonného ředitele pro Českou republiku (Country Manager CZ).
• Řízení, dohled, školení a konzultační činnost pro vedoucí nezávislých prodejních sítí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
Konkurenceschopný finanční ohodnocení.
Možnost pracovat pro mezinárodní společnost.
Multikulturní pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní čas.
V přihlášce uveďte i vaše požadavky ohledně platu.

Informace o náboru

Brno (pozice vyžaduje časté pracovní cesty v rámci republiky)

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

manažment, ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideálním kandidátem/kandidátkou na nabízenou pozici je uchazeč(ka) s těmito dovednosti:
- Dokončené bakalářské studium v oblasti manažmentu podnikání (Business Administrations) / ekonomiky (Economics) / marketingu / manažmentu.
- Zkušenosti v oblasti prodeje/marketingu/rozvoje podnikání (business development) v rámci MLM nebo FMCG společností.
- Vynikající písemná a ústní komunikace.
- Schopnost naplánovat a organizovat obchodní a prodejní akce.
- Dobré prezentační dovednosti.
- Plynulá znalost českého a anglického jazyka.
- Řidičský průkaz
- Je ochoten/ochotná cestovat do různých lokalit v rámci České republiky (někdy i přes víkendy).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medzinárodná MLM spoločnosť so silným zázemím a bohatou skúsenosťou na trhu. Obchodná spoločnosť - MLM systém predaja doplnkov stravy, nápojov a kozmetických prípravkov značky DXN. Z niekoľko tisíc spoločností priameho predaja na svete, dosahuje pozíciu medzi top 100 spoločnosťami.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3278469  Datum zveřejnění: 4.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou