Regionálny obchodný manažér

Einetikette SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.2.2022
1 000 - 3 000 EUR/mesiacPlat 1000 EUR/mesiac, odmeny podľa úspešnosti a reportovania (finálne mzdové ohodnotenie bude predmetom jednania v rámci výberového konania). V skúšobnej dobe garantovaný plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov v SR a v ČR
- príprava všetkých cenových ponúk
- starostlivosť o súčasných klientov
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
- reportovanie obchodných výsledkov 1xtýždenne

- k dispozícii služobné vozidlo, telefón, notebook

Firma DBH s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom etikiet, print etikiet, štítkov, tlačiarni a termotransferových fólii .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel a Word, CRM - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť, flexibilita
- skúsenosti s predajom
- bydlisko Okres Ilava, Trenčín a Uherské Hradiště
- ochota cestovať v SR 30%/týždeň a v ČR 70%/týždeň (viacdňové služobné cesty mimo bydliska minimálne 4 dni utorok, streda, štvrtok, piatok)
- pondelok v kancelárii v sídle firmy v Dubnici nad Váhom, príprava obchodných stretnutí a vytváranie cenových ponúk

Firma OLBL s.r.o. je registrovaný sociálny podnik a prevádzkuje PERU čistiareň.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3926417  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac