Reagujte bez životopisu

Svářeč AL - až 270Kč/hod! + vánoční akce 6.000 nástupní bonus

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

► ► Přijďte posílit náš Jihočeský tým a my Vás za to odměníme extra vánočním náborovým příspěvkem 6.000,– Kč! ◄ ◄

Pokud hledáš stabilní pozici ve společnosti s dobrým platem a dlouhodobou zakázkou, pak se neváhej ozvat našemu koordinátorovi. Hledáme svářeče hliníku pro firmu zabývající se výrobou boxů na baterie pro elektromobily.

Požadujeme:

Platný svářecký průkaz na hliník (TIG + MIG)
Zkušenosti se svařováním hliníku min. 2roky
Spolehlivost
Manuální zručnost
Místo výkonu práce : Jížní Čechy – Strakonice

Pro více informaci neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Mzda 250-270 Kč/ hod. čistého
Ubytování zdarma
Práce na HPP
Týdenní zálohy
Příspěvek na dopravu 100 Kč až 150 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá výrobou boxů na baterie pro elektromobily.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3913110  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc