Projektový / Regionální manager

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícZákladní mzda + pohyblivá složka, která závisí na individuálních schopnostech a zkušenostech vybraného uchazeče + provize dle výsledků a kvality práce - možnost se posouvat vpřed

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši personální agenturu hledáme zodpovědného a energického člověka, který posílí náš tým. V praxi to znamená:
- Vedení a rozvoj podřízených zaměstnanců, odpovědnost za day-to-day chod kancleláře
- Každodenní komunikace s klienty, budování a upevňování vztahů s nimi
- V případě potřeby je schopen rychle reagovat, zodpovědně a operativně vyřešit veškeré záležitosti, co se týče dočasně přidělených zaměstnanců
- Aktivní podílení se na rozvoji nových obchodních vztahů
- Týmová spolupráce
- Samostatnost a iniciativu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní a rostoucí společnost,
- profesionální zázemí v úspěšné české společnosti
- zajímavá práce s dlouhodobou perspektivou
- příjemný pracovní kolektiv
- pracovní smlouva se standardně uzavírá na dobu určitou - 1 rok. Po jejím ukončení se pracovní poměr prodlouží na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura, zaměřující se především na Čechy a Slováky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Schopnost samostatného, analytického a strukturovaného myšlení, pracovitost
- Dobrá sebeorganizace
- Flexibilita
- Delegování úkolů a vedení pracovníků
- Administrativa a reporting
- Řízení vztahů a komunikace v rámci daného provozu
- pracovní zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky v personální agentuře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3935952  Datum zveřejnění: 10.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc