Reagujte bez životopisu

Pojďte brousit až za 180Kč/hod a získejte navíc vánoční příspěvek 6.000,- Kč

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

► ► Přijďte posílit náš Jihočeský tým a my Vás za to odměníme extra vánočním náborovým příspěvkem 6.000,- Kč! ◄ ◄

Hledáme brusiče do Jižních Čech (Blatná, Strakonice).
Náplň práce je broušení rámu dveří (okenní část) a následné leštění rámu.
Pokud máte zájem o práci v příjemném prostředí a pracovat na dlouhodobé zakázce, ozvěte se.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Ubytování zajištěno, nebo příspěvek na dopravu/bydlení 100,– Kč až 150,– Kč za odpracovanou směnu
• Mzda 160,–hod./čistého až 180,- čistého!
• Zavodní stravování
• Týdenní zálohy po odpracovaném týdnu! ☺

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou a vývojem konstrukcí vnitřní části vozu, železných rámů dveří a jejich hliníkových výplní a nosníků karosérie. Mezi významné zákazníky patří automobilky Audi, BMW, VW, Ford, Citroen, Škoda, Volvo a další.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Praxe na pozici/v oblasti

Brusič

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe v oboru
• Technické myšlení, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4003698  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc