Reagujte bez životopisu

Operátor v automotive až 160,- Kč | ubytování zdarma

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připojte ses k našemu týmu montážníků v Jižních Čechách a budete mít možnost pracovat na dlouhodobém a perspektivním projektu.

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro svou pobočku ve Strakonicích.

Náplní práce je obsluha svařovacího robota – jednoduchá manuální práce - zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 140 až 160,–/hod (čistého)
Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
Ubytování zdarma v nově zrekonstruovaném hotelu či příspěvek na dopravu 100–150Kč

Informace o náboru

Místo výkonu: Jižní Čechy - Strakonice
Pro více info neváhejte kontaktovat našeho koordinátora!
Tel: 773 338 224

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient je předním dodavatelem komponentů pro automobilový průmysl. V závodech ve Strakonicích a v Blatné probíhá vedle stabilní sériové výroby i rozjezd nových unikátních projektů za využití nejmodernějších technologií.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Základní vzdělání
Manuální zručnost
Ochota učit se novým věcem
Ochota pracovat ve směnném provozu
Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4031039  Datum zveřejnění: 8.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc