Lakýrník na 1 směnu! S ubytováním zdarma

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsícMísto výkonu práce je v České Třebové a v Jihlavě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

povrchová úprava motorových lokomotiv máčením, stříkáním a natíráním základní barvou
tmelení a broušení
míchání a ředění barev
konečné stříkání ploch vrchní barvou

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda 180 Kč až 200 Kč / hod. čistého (dle místa zařazení)
Práce na HPP
Ubytování zdarma
Týdenní zálohy vždy po odpracovaném týdnu
Stravenky pro každého zaměstnance ☺

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici LAKÝRNÍK a to na 1 směnu!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4161726  Datum zveřejnění: 12.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc