Číšník / servírka / hosteska

debaras.cz s.r.o.

Místo práce
Jersey, Praha
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšník / servírka /hosteska

pro našeho klienta, cateringovou společnost, hotelový řetězec, restaurační provoz, bar hledáme talentované pracovníky do obsluhy na ranní směny, a večerní eventy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- atraktivní pracovní prostředí
- přátelský kolektiv

Informace o náboru

Pro světový řetězec **** hotelů hledáme číšníky / servírky na letní sezónu. Jedná se o hotel na ostrově Jersey u pobřeží Normandie. Výdělek od 60 - 80.000 Kč čistého / měsíc. Nástup 15.4 konec 31.10.2018. Proplacená bude cesta a ubytování při odpracování celé sezóny. Volejte 777 774 703 nebo pište na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Světový řetězec **** hotelů na ostrově Jersey u pobřeží Normandie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie, pohostinství, letní brigády

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní předpoklady a dovednosti:

Vyučení a praxe výhodou
Znalost AJ nebo NJ
Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
Ochota pracovat i o víkendech
Pracovní náplň:
Obsluha zákazníků
Správné účtování cen dle platných ceníků přes registrační pokladnu
Hmotná odpovědnost za svěřené hodnoty
Kontroluje stav zásob

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní portál zaměřený na obor gastronomie a vzdělávácí společnost působící v České Republice s partnery v 12 světových zemích. Spolupracujeme s nejlépe hodnocenými podniky v oblasti gastronomie a propojujeme ty nejlepší zaměstnavatele se zaměstnanci. Soustředíme se na vyhledávání kvalitních zaměstnanců se zaměřením na kuchyni a servis.

Našim dlouhodobým cílem je zefektivnit pracovní sílu a zajistit nízkou fluktuaci personálu, také nabízíme různé typy školení a dalšího vzdělávání. Naší prioritou je najít zaměstnance, kteří milují svou práci, chtějí se dále zlepšovat a prosadit se v oboru. S námi najdete zaměstnance, které si vaši hosté zamilují.
ID: 3347752  Datum zveřejnění: 28.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000