Kuchař / Kuchařka

debaras.cz s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchař

Požadujeme:
- zkušenosti v oboru
- znalost české a mezinárodní kuchyně
- samostatnost a časovou flexibilitu

Nabízíme:
- pohodovou práci v malém příjemném týmu
- možnost realizace vlastních nápadů

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavé finanční ohodnocení dle vašich zkušeností a praxe, jistotu dlouhodobého zaměstnání, zaměstnanecké výhody a profesní růst formou průběžného vzdělávání a účasti na kuchařských kurzech. Nástup možný ihned.

Informace o náboru

Pro světový řetězec **** hotelů hledáme kuchaře na letní sezónu. Jedná se o hotel na ostrově Jersey u pobřeží Normandie. Výdělek od 60 - 80.000 Kč čistého / měsíc. Nástup 15.4 konec 31.10.2018. Proplacená bude cesta a ubytování při odpracování celé sezóny. Volejte 777 774 703 nebo pište na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Jsme pracovní portál zaměřený na obor gastronomie a vzdělávácí společnost působící v České Republice s partnery v 12 světových zemích. Spolupracujeme s nejlépe hodnocenými podniky v oblasti gastronomie a propojujeme ty nejlepší zaměstnavatele se zaměstnanci. Soustředíme se na vyhledávání kvalitních zaměstnanců se zaměřením na kuchyni a servis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Našim dlouhodobým cílem je zefektivnit pracovní sílu a zajistit nízkou fluktuaci personálu, také nabízíme různé typy školení a dalšího vzdělávání. Naší prioritou je najít zaměstnance, kteří milují svou práci, chtějí se dále zlepšovat a prosadit se v oboru. S námi najdete zaměstnance, které si vaši hosté zamilují.
ID: 3347753  Datum zveřejnění: 28.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000