Obchodní technický zástupce pro oblasti Východní Čechy a Vysočina, Praha a Středočeský kraj

DECKENBACH CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zelená 273, 370 01 Homole, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:DECKENBACH CZ s.r.o., IČ 61682241
Pracoviště:Zelená 273, Homole, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Očekáváme : VŠ/SŠ vzdělání technického nebo chemického směru; dynamickou osobnost s cílem prosadit se na trhu; komunikativní a prezentační dovednosti; znalost regionu a problematiky průmyslu a strojírenství; plné pracovní nasazení; uživatelské znalosti MS Office a internetu; řidičské oprávnění sk. B; ochotu cestovat; znalost NJ výhodou; praxe v obdobné pozici nebo ve strojírenství výhodou
Nabízíme : stabilní zázemí mezinárodní společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; služební vůz a mobilní telefon; možnost profesního růstu a vzdělávání; zaměstnanecké bonusy
Nástup možný ihned.
Vaše nabídky doplněné strukturovaným životopisem zašlete na níže uvedenou adresu:
DECKENBACH CZ, s.r.o., Zelená 273-Homole,
370 01 České Budějovice, e-mail : [email protected]

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9783140738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou