Asistent/ka prodeje DEDOLES ♥ Pardubice

Dedoles CZ, s.r.o

Místo práce
Masarykovo nám. 2799, 530 02 Pardubice I, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/měsícprémie z prodeje, stravenky, zaměstnanecká sleva

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo by dnes neznal DEDOLES ♥ naše kreativní kousky oblečení, nezapomenutelné reklamní písničky a tančící křečky s veverkou :-)
Naše veselé produkty se prodávají již v 21. státech Evropy a v České republice brzy budeme mít už 15 prodejních míst.

A jedním z nich je právě i náš nově otevřený kiosek v Atrium Palác v Pardubicích, pro který hledáme kolegy na pozice Asistent/ka prodeje a Vedoucí kiosku/prodejny.

Chceš se stát součástí pohodového a veselého týmu, se kterým budeš pomáhat budovat značku Dedoles v ČR?
Máš zkušenosti s prodejem nebo dokonce už i s řízením prodejny a vedením menšího týmu zaměstnanců?
Móda je Tvojí vášní a tak například víš, která ponožka se hodí k pantoflím nebo ke spodnímu prádlu?
Rád/a komunikuješ se zákazníky a dokázal/a bys udělat z běžného nákupu našich produktů příjemný zážitek?
Tak nás neváhej kontaktovat! ♥

Teď několik faktů:
*Sháníme šikovné kolegy – jak na HPP, tak na částečný úvazek i na dlouhodobou brigádu.
*Směny budou plánovány podle otevíracích hodin nákupního centra (PO-SO 9-21hod., NE 10-21hod.)
- pro plný/částečný úvazek se bude jednat o denní/odpolední směny (8hod.).
- pro brigádníky pak převážně o odpolední a víkendové směny (cca. 4-8hod.).
- a protože kiosek nám dlouhodobě stačit nebude, plánujeme jej v lednu vyměnit za klasickou prodejnu.

A naše požadavky?
Na pozici Asistent/ka prodeje kromě věku min. 18 let potřebujeme hlavně někoho, kdo bude naše produkty prodávat s úsměvem na tváři a koho to bude opravdu bavit a těšit. Ostatní už Tě naučíme.
Na pozici Vedoucí kiosku/prodejny upřednostníme kandidáty s předchozí zkušeností na obdobné pozici v rámci fashion retailu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*plat 23.000,- Kč/měsíc na HPP; částečný úvazek pak dle týdenního fondu prac. hodin
*brigádníci 100,- Kč/hod.
*prémie z prodeje
*stravenky ve výši 100,- Kč plně hrazené od Dedoles
*zaměstnanecká sleva
*a určitě Tě potěší i to, že hned k nástupu od nás dostaneš několik párů ponožek ;-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dedoles je neustále se rozrůstající firma s originálním veselým oblečením, které dělá radost lidem už ve 21 zemích Evropy. Stejně tak, jak se rozrůstá Dedoles, rozrůstají se i jeho "Dedolesáčci", kteří usilovně pracují na tom, aby rozveselili den svým zákazníkům. V Dedoles se snažíme udělat svět lepším místem, a to třeba i tím, že v něm vytváříme příjemné a lidské pracovní prostředí pro všechny naše zaměstnance.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4216711  Datum zveřejnění: 4.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc