Pracovník/pracovníčka služby Helpdesk SK-CZ-HU

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o., ul. Logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu v Dunajské Strede pracovníka/pracovníčku služby HELPDESK SK-CZ-HU na polovičný úvazök.

Náplň práce:

• odborná telefonická a e-mailová podpora užívateľov pokladničného systému (SR, ČR, HU)
• riešenie poruchových stavov
• evidencia technických problémov
• koordinácia technických výjazdov pri odstraňovaní HW/SW problémov
• všeobecné administratívne činnosti, spracovanie bežnej korešpondencie

Ponúkame:

• zaujímavá práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• výborné ohodnotení
• 13,5 platov, zamestnanecké výhody a benefity
• 5 týždňov dovolenky
• príjemné pracovné prostredie
• miesto výkonu práce Dunajská Streda
• nástup ihneď

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis v troch jazykov - slovenskom, maďarskom a německom spolu s fotografiou a sprievodným listom pomocou tlačidla odpovedať alebo na adresu:

[email protected]

Do predmetu e-mailu prosím napíšte: „Pracovník/pracovníčka služby HELPDESK SK-CZ-HU“.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach: 00420 543 420 205, 00420 543 423 584

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

• výborné komunikačné schopnosti
• telefonická komunikácia na vysokej úrovni
• výborná znalosť nemčiny, slovenčiny, maďarčiny podmienkou
• znalosť češtiny na mierne pokročilej úrovni
• schopnosť pracovať v tíme, seriózne a milé vystupovanie

Najväčší európsky predajca obuvi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2275107  Datum zveřejnění: 5.10.2015