Elektromechanik, seřizovač, opravář strojů a zařízení

DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 270 23 Roztoky, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., IČ 28387091
Pracoviště:DEKRA, Roztoky 1, 270 23 Křivoklát

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Elektromechanik NC strojů

Náplň práce:
Opravy číslicově řízených strojů NC, CNC (soustruhy, frézy)
Opravy, náhradní díly, objednávky, výměny, snímače
Slaboproud; preventivní prohlídky, čištění, údržba

Požadujeme:
vzdělání SPŠ elektro nebo vyučení mechanik NC strojů s maturitou
Vyhl.50/78, min. §6 (nemusí mít platnou, obnoví si platnost školením)
praxe výhodou
samostatnost, svědomitost

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnavatel – nový majitel, investice, klienti
Pracovní doba 7,5 hod
1 směnný provoz: 6:30 – 15:00
Závodní stravování
fixní složka platu+benefity
Možnost jednoduchého ubytování v areálu

Poslední změna:2014-08-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7782730787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity