Interný senior účtovník

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 600 EUR/mesiac(výška uvedeného platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva pre viaceré menšie spoločnosti
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
Spravovanie elektronickej schránky (slovensko.sk)
Elektronické podávanie zápisov/zmien na Obchodný register
Zodpovednosť za mesačné/kvartálne a ročné uzávierkové operácie

Požiadavky na zamestnanca

Skúsenosti s komplexným vedením účtovníctva
Skúsenosti s prácou v programe POHODA výhodou
Zvládanie práce pod stresom

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4155636  Datum zveřejnění: 6.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac