Reagujte bez životopisu

40-50 tisíc čistého - Elektrikář

Delphia MORAVIA s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsícMinimální mzda čistého na ruku měsíčně třicet tisíc korun za normální hodiny. To je minimum. Plus odměny a úkol.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektro rozvody na panelových domech + zapojení do rozváděče. Opravy střešních ventilátorů. Instalace nových střešních ventilátorů. Pracovní doba 8 hodin, pondělí až pátek. Víkendy volné. Práce je převážně v Brně a okolí. Často jezdíme na Severní

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování na ubytovně v Brně pro ty co nejsou z Brna.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost instalace elektro rozvodů a práci s rozváděčem.
Řidičský průkaz nepožadujeme, ale pokud ho máte, je to plus.
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4414737  Datum zveřejnění: 31.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc