Reagujte bez životopisu

Elektromechanik - 1 směna s ubytováním!

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už máte dost práce na noční směny a nepřetržitý provoz? Pro našeho klienta v České Třebové hledáme šikovné posily do týmu vyrábějícího kolejová vozidla.

Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici ELEKTROMECHANIK! Nabízíme dlouhodobou a stabilní práci, zajímavou mzdu dle praxe a k tomu práci bez nočních směn!

Náplň práce:
• demontáž, čištění, opravy a montáž elektrických zařízení lokomotiv
• převíjení rotorů a statorů elektrických točivých strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 160 Kč až 180 Kč / hod. čistého
• Práce na HPP
• Ubytování zdarma
• Týdenní zálohy po odpracovaném týdnu
• Stravenky pro každého zaměstnance ☺

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma v České Třebové zabývající se výrobou, modernizací a servisem kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• platná Vyhl. č. 50/78 § 6 výhodou
• chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderním, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím poskytovatelem služeb v oblasti lidských zdrojů (od personálního leasingu, přes recruiting po odborné poradenství). Působíme v ČR, SR, Německu, Srbsku a Ukrajině. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu umíme ve velmi krátkém čase zajistit jednak nekvalifikovanou pracovní sílu, ale i vysoce kvalifikované specialisty.

Našich klientů si velmi vážíme, a proto jim nabízíme individuální přístup a vysokou kvalitu služeb.

Zaměstnání jsme již zprostředkovali pro více než 15 000 pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3998428  Datum zveřejnění: 11.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc