Pojďte svářet s námi • za 270,- čistého.

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

► ► Přijďte posílit náš Jihočeský tým a my Vás za to odměníme extra vánočním náborovým příspěvkem 6.000,- Kč! ◄ ◄

Pokud hledáte stabilní pozici ve společnosti se skvělým platem a dlouhodobou zakázkou, pak se neváhejte ozvat našemu koordinátorovi. Hledáme svářeče hliníku pro firmu zabývající se výrobou boxů na baterie pro elektromobily.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 250–270 Kč/ hod. čistého
• Ubytování zdarma
• Práce na HPP
• Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
• Příspěvek na dopravu 100 Kč až 150 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou a vývojem dílů pro vnitřní dekorace automobilů a automobilových dílů, povrchovými úpravami, svařováním kovů, výrobou a zpracováním autoskel. Mezi významné zákazníky patří automobilky Audi, BMW, VW, Ford, Citroen, Škoda, Volvo a další.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Platný svářecký průkaz na hliník (TIG + MIG)
• Zkušenosti se svařováním hliníku 1-2 roky
• Spolehlivost
• Manuální zručnost
• Místo výkonu práce : Jížní Čechy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderním, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím poskytovatelem služeb v oblasti lidských zdrojů (od personálního leasingu, přes recruiting po odborné poradenství). Působíme v ČR, SR, Německu, Srbsku a Ukrajině. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu umíme ve velmi krátkém čase zajistit jednak nekvalifikovanou pracovní sílu, ale i vysoce kvalifikované specialisty.

Našich klientů si velmi vážíme, a proto jim nabízíme individuální přístup a vysokou kvalitu služeb.

Zaměstnání jsme již zprostředkovali pro více než 15 000 pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4003694  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc