Reagujte bez životopisu

Fajn práce ve výrobě až 160,- Kč na hodinu s ubytováním po rekonstrukci

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby/montážní dělníky!
Náplní práce je obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) - jednoduchá manuální práce.
Dále mezi náplně práce patří obsluha leak testu, kontrola kvality svárů, obsluha CNC strojů, také jednoduchá manuální práce, zakládání a vykládání dílů z mašiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda 140 až 160,-/hod (čistého)
Možnosti týdenních záloh již po prvním odpracovaném týdnu
Ubytování zdarma, či adekvátní příspěvek na dopravu

Informace o náboru

Místo výkonu práce je Jižní Čechy - Strakonice.
Pokud máš zájem, neváhej odpovědět na nabídku, nebo volej na tel. 773 338 224 či 775 459 933.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou a vývojem dílů pro vnitřní dekorace automobilů a automobilových dílů, povrchovými úpravami, svařováním kovů, výrobou a zpracováním autoskel. Mezi významné zákazníky patří automobilky Audi, BMW, VW, Ford, Citroen, Škoda, Volvo a další.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost
Ochota učit se novým věcem
Ochota pracovat ve směnném provozu
Dobrý zdravotní stav - práce ve stoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderním, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím poskytovatelem služeb v oblasti lidských zdrojů (od personálního leasingu, přes recruiting po odborné poradenství). Působíme v ČR, SR, Německu, Srbsku a Ukrajině. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu umíme ve velmi krátkém čase zajistit jednak nekvalifikovanou pracovní sílu, ale i vysoce kvalifikované specialisty.

Našich klientů si velmi vážíme, a proto jim nabízíme individuální přístup a vysokou kvalitu služeb.

Zaměstnání jsme již zprostředkovali pro více než 15 000 pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4057546  Datum zveřejnění: 14.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc