Referent/-ka cestovní kanceláře Delta Reisen

Delta Reisen Kft.

Bartošova 5532, Budova Zlínstavu (pasáž přízemí), 760 01 Zlín., Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavá pracovní nabídka v oblasti cestovního ruchu v zavedené cestovní kanceláři s mezinárodním přesahem pro aktivní, pečlivou a stresu odolnou kandidátku.

Popis pozice:
- Referent/referentka mezinárodní cestovní kanceláře ve Zlíně
- Sestavování nabídek pro klienty a provizní prodejce, rezervace zájezdů, hotelů, letenek a komunikace s klienty a dodavateli služeb cestovního ruchu
- Administrativní podpora, zpracování a řazení agendy cestovní kanceláře
- Účast na veletrzích a odborných školeních
- Místo výkonu zaměstnání je ve Zlíně

Nabízíme:
- zaškolení v průběhu zkušební doby (3 - 6 měsíců, dle předchozích zkušeností kandidáta), seznámení s provozem CK, agendou a rezervačními systémy především německých a rakouských CK
- stabilní zaměstnání a nadstandardní platové podmínky na HPP po dokončení zkušební doby
- příležitost k budování kariéry v zajímavém odvětví cestovního ruchu

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti, pečlivost a odolnost vůči stresu
- ochotu na na sobě pracovat a rozvíjet své schopnosti
- předchozí praxe na podobné pozici je výhodou, ale není nutná (zaučíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity

V průběhu zkušební doby zajistíme ubytování ve Zlíně (vhodné pro kandidáty, kteří nejsou přímo ze Zlína), stravenky.

Informace o náboru

Preferujeme kandidáta/kandidátku s motivací na sobě pracovat a s odolností proti stresu. Všechno ostatní vás naučíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

cestovní ruch

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Časová flexibilita a ochota učit novým dovednostem v odvětví cestovního ruchu
Obecný přehled cestovního ruchu
Zájem o přestěhování do Zlína

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Delta Reisen je mezinárodní cestovní kancelář, která nabízí celou řadu služeb cestovního ruchu, zejména pak prodej zájezdů německých a rakouských CK.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2212365  Datum zveřejnění: 31.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou