Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár-súkromná klinika hľadá do svojho tímu lekára

DENT-EX s.r.o.

Miesto práce
Bernolákova 25, Zlaté Moravce, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac13. plat, podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná stomatologická klinika hľadá do svojho tímu zubného lekára. Sme zazmluvnená klinika zameraná na primárnu stomatológiu, protetiku, stomatochirurgiu, implantológiu a  čeľustnú ortopédiu. Vykonávame tiež celkové sanácie a výkony dentoalveolárnej chirurgie v celkovej anestézii v spolupráci so skúseným anesteziologickým tímom. Pre uchádzača je pripravená zariadená ambulancia s kmeňom cca. 2500 pacientov.

Ponúkame prácu pod vedením skúsených zubných lekárov a možnosť profesionálneho rastu. Prácu s modernou technikou ako CBCT, intraorálny scaner , atď. Taktiež, v prípade potreby zabezpečíme prechodné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Samostatne  pracujúci zubný lekár

Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním stomatologickej starostlivosti, v odbore primárna stomatológia, čeľustná ortopédia, dentoalveolárna chirurgia a implantológia, Našim pacientom poskytujeme komplexné stomatologické ošetrenie vrátane ošetrenia v celkovej anestéze.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4796805  Datum zveřejnění: 1.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac