Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čeľustný ortopéd na stomatologickej klinike Dentakra

DENTAKRA s.r.o.

Miesto práce
Jabloňová 4909/2, Poprad-Veľká, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 000 EUR/mesiacmzda od 8000,-€ brutto, + % v závislosti od obratu a úväzku, 13. plat *všetky zložky mzdy sú oficiálne, žiadna čiernota.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-diagnostika anomálií postavenia zubov a zhryzu
-vypracovanie liečebného plánu
-liečba fixnými, alebo snímateľnými aparátmi
- liečba alignermi
-návrh a kontroly retenčnej fázy
- konzultácie

- práca v novovybudovaných priestoroch kliniky
- č.- o. oddelenie so 4 stomatologickými súpravami
- mladý príjemný kolektív
- nadštandardné prístrojové vybavenie
- služobné auto
- 13. plat
- výhodný pracovný čas
- podpora vzdelávania
- množstvo iných firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čeľustná ortopédia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborná spôsobilosť na danej pozícii
samostatnosť
proklientský prístup
flexibilita
komunikačné zručnosti
dôslednosť, zodpovednosť, systematickosť

Spoločnosť Dentakra, s.r.o. je privátna stomatologická klinika v Poprade, poskytujúca kvalitnú a nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Využívame najmodernejšie spôsoby ošetrenia. Prioritou našej spoločnosti je proklientský prístup zameraný na odbornosť a kvalitu. Klinika s 15-19 zamestnancami, nadštandardne zariadená 8 stomatologickými súpravami, 4 stomatologické mikroskopy, zubné skenery, kompletné CAD-CAM zubotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4496067  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 8 000 EUR/mesiac