Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár

Dental group, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Január 2023
3 000 - 7 000 EUR/mesiacOdmeny, príplatky, % odmeny z operačných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do súkromnej moderne vybavenej zubnej ambulancie s pracoviskom JZS hľadáme zubného lekára aj na čiastočný úväzok , prípadne externe.
Náplň práce lekára je kompletná starostlivosť o pacientov ambulancie.

Nadštandardné platové ohodnotenie, ubytovanie, moderne vybavené pracovisko, príjemné prostredie

Informácie o výberovom konaní

www.aurelclinic.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár

Hľadáme samostatného lekára, ktorý má zaujem vykonávať pracu v súkromnom zariadení zubnej zdravotnej starostlivosti. Všetky informácie poskytneme na osobnom stretnutí.

Objavte viac na : https://www.aurelclinic.sk/
ID: 4104831  Datum zveřejnění: 29.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac