Administrátor Dodávateľských Účtov

Dentsply Sirona Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
from EUR 800 plus annual bonus based on experience, plus a 60% hourly premium for working hours after 6 pm

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným cieľom na pozície je zabezpečiť, aby údaje o dodávateľoch v jednotlivých systémoch boli spracované načas, kompletne a presne

Zodpovednosti:

- Zakladanie dodávateľov v rôznych systémoch podľa požiadaviek interných klientov
- Spracovávanie zmien údajov na dodávateľských účtoch
- Zabezpečenie správnych bankových údajov na základe prichádzajúcich faktúr.
- Zodpovedanie otázok týkajúcich sa dodávateľských údajov
- Poskytnutie kontrolných výkazov interným a externým audítorom
- Zaškolenie sa a porozumenie procesom súvisiacich s dodávateľskými účtami
- Ostatné špecifické projekty a úlohy určené manažérom

Rozvoj v rámci novovytvoreného Shared Service Centra
Mladý a príjemný kolektív
Možnosť pracovať s inými kultúrami
Plne hradené stravné lístky
3 platené dni navyše v prípade choroby - sick days
Plne platená práceneschopnosť po dobu 1 mesiaca
Dentálna hygiena
Hodiny cudzieho jazyka
Spoločenské akcie
Občerstvenie na pracovisku - káva, čaj, voda, ovocné utorky :)

V prípade záujmu o danú pozíciu nám, prosím, pošlite Váš CV.
Ďakujeme za záujem a budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne stredoškolské vzdelanie
Možnosť pracovať v čase poobednej smeny (13.00-21.30) podľa požiadaviek manažéra
Anglický jazyk - stredne pokročilý
Skúsenosti v administratívnej oblasti a v pobočke zahraničnej spoločnosti sú výhodou
Aktívna práca s MS Windows, Word, Excel a Outlook
Schopnosť pracovať efektívne a v interakcii s kolegami na všetkých úrovniach spoločnosti
Schopnosť dodržiavať stanovené termíny a orientácia na detail

O spoločnosti Dentsply Sirona
Dentsply Sirona je najväčší svetový výrobca profesionálnych stomatologických výrobkov a technológií so 130-ročnou históriou inovácií a služieb pre zubný priemysel a pacientov na celom svete. Vyvíjame, vyrábame a predávame komplexné riešenia vrátane zubných a ústnych výrobkov pod silným portfóliom svetových značiek. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Charlotte v Severnej Karolíne a spoločnosť je kótovaná v USA na NASDAQ. Našich 15 000 zamestnancov na celom svete sa riadi našim cieľom a poslaním, aby sme odborníkom v oblasti zubného lekárstva na celom svete umožnili poskytovanie lepšej zubnej starostlivosti miliónov pacientov a aby sa ľudia usmievali.

Zdieľané služby spoločnosti Dentsply Sirona v Bratislave
Rozrastajúce sa centrum zdieľaných služieb nachádzajúce sa priamo v Bratislave poskytuje Dentsply Sirona prvotriednu podporu dôležitých globálnych procesov, najmä v oblasti financií a ľudských zdrojov.
Naše sídlo v Bratislave sa rozširuje a ponúka skvelé pracovné príležitosti pre tých, ktorí sú súčasťou globálneho tímu a vedúcej dentálnej spoločnosti na trhu.

Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť tímu, ktorý formuje odvetive – hľadáme tých najlelpších, aby sa k nám pridali!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3753047  Datum zveřejnění: 2.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: from EUR 800 plus annual bonus based on experience, plus a 60% hourly premium for working hours after 6 pm