Asistent/ka dispečera/dispečer

DENZ Logistics s.r.o.

Místo práce
Bezručova 360, 37401 Trhové Sviny, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 35000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce: zajišťování zakázek pro zákazníky, jednání s dodavateli, komunikace se zákazníky,dopravci, řidiči, udržování obchodních vztahů. Vedení příslušné dokumentace a evidence.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou; aktivní znalost AJ nebo NJ; dobrou znalost práce na PC; organizační a obchodní schopnosti, samostatnost, komunikativnost, pečlivost; časovou flexibilitu
Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v kolektivu; možnost seberealizace v dynamicky se rozvíjející firmě; pracoviště v Trhových Svinech, zaškolení a odborná pomoc; odpovídající mzdové ohodnocení; jistotu a zázemí stabilní české společnosti
Životopis zasílejte: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spediční a dopravní společnost.
ID: 3172047  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 35000,-