Dermatovenerológ na uznávanej klinike dermatológie a estetickej medicíny

DERMAREVOLTA, s.r.o.

Miesto práce
Dermarevolta, Smaragdová, Jarovce, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5 000 EUR/mesiacod 5000€ podľa vzdelania, praxe a jazykových znalostí; fixná + variabilná zložka mzdy podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore dermatovenerológia.
Trichológia, estetická medicína, prístrojové ošetrenia.

Na našich kolegoch nám záleží a preto chceme, aby sa na klinike cítili príjemne a svoju prácu vykonávali s radosťou v rodinnom kolektíve.
Ponúkame zázemie uznávaného medicínskeho zariadenia.
Možnosť odborného rastu a vzdelávania podporujeme vyčleneným ročným príspevkom na vzdelávacie kurzy, školenia a účasť na rôznych kongresoch v oblasti dermatológie a estetickej medicíny.
Ponúkame individuálne kompletné zaškolenie na estetické zákroky priamo na našej klinike v spolupráci s našimi odborníkmi a distribútormi tých najkvalitnejších estetických materiálov.
Asistencia zdravotnej sestry pri zákrokoch je samozrejmosťou.
Pre zamestnancov, členov rodiny a známych ponúkame zvýhodnené ceny ošetrení.
Zdravie našich kolegov podporujeme možnosťou využitia MultiSport karty.
Moderné priestory kliniky sú zariadené v súlade s Feng-Shui.
V Dermarevolte sme mladý, dynamický a rodinný kolektív, dôraz kladieme na dobré vzťahy na pracovisku, perfektnú atmosféru, teambuilding a spoločne strávený čas aj mimo kliniky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dermatovenerológia

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Hľadáme lekára s atestáciou v odbore dermatovenerológia, ktorý do svojej práce vkladá empatiu a profesionalitu. Spokojnosť a starostlivosť o našich klientov je pre nás prioritou. Komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku je vítaná, nie je však podmienkou. Hľadáme lekára, u ktorého nájdu naši klienti dôveru, precízny individuálny prístup a ľudskosť.

V Dermarevolte sa postaráme o zdravie a krásu pokožky od narodenia až po zrelý vek. Pre dokonalý efekt sme spojili skúsenosti našich lekárov s najmodernejšími technológiami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Prokopová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818878  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac