Zdravotná sestra na uznávanej klinike dermatológie a estetickej medicíny

DERMAREVOLTA, s.r.o.

Miesto práce
Dermarevolta, Smaragdová, Jarovce, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800€ podľa vzdelania, praxe a jazykových znalostí; fixná + variabilná zložka mzdy podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Asistencia lekárovi pri dermatologických vyšetreniach, pri zaujímavých estetických a chirurgických zákrokoch;
​„Manažment“ ambulancií (udržiavanie poriadku, sterilizácia nástrojov, sledovanie a dopĺňanie skladových zásob materiálu, atď.);
Samostatné poskytovanie služieb zákazníkom (napríklad prístrojové a kozmetické ošetrenia).

Na našich kolegoch nám záleží a preto chceme, aby sa na klinike cítili príjemne a svoju prácu vykonávali s radosťou v rodinnom kolektíve.
Ponúkame zázemie uznávaného medicínskeho zariadenia.
Možnosť odborného rastu a vzdelávania podporujeme vyčleneným ročným príspevkom na vzdelávacie kurzy, školenia.
Pre zamestnancov, členov rodiny a známych ponúkame zvýhodnené ceny ošetrení.
Moderné priestory kliniky sú zariadené v súlade s Feng-Shui.
V Dermarevolte sme mladý, dynamický a rodinný kolektív, dôraz kladieme na dobré vzťahy na pracovisku, perfektnú atmosféru, teambuilding a spoločne strávený čas aj mimo kliniky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.7.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zdravotnú sestru, ktorá do svojej práce vkladá empatiu a profesionalitu. Spokojnosť a starostlivosť o našich pacientov je pre nás prioritou. Komunikácia v anglickom jazyku je nutná, keďže našu kliniku vyhľadávajú aj zahraniční klienti. Vítané sú aj znalosti ďalších jazykov, ale nie sú podmienkou. Zdravotná sestra by mala pristupovať k svojej práci precízne a zodpovedne, príjemne a reprezentatívne vystupovať. Dôležitá je tiež samostatnosť, spoľahlivosť a zmysel pre zodpovednosť. Hľadáme zdravotnú sestru, u ktorej naši pacienti nájdu oporu a milý úsmev počas vyšetrení.

V Dermarevolte sa postaráme o zdravie a krásu pokožky od narodenia až po zrelý vek. Pre dokonalý efekt sme spojili skúsenosti našich lekárov s najmodernejšími technológiami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Prokopová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834815  Datum zveřejnění: 30.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac