Práca v sklade s ubytovaním - Pick by Voice - práca v suchom sklade - pri meste Erfurt - bez znalosti nemeckého jazyka

Dessauer Personalservice GmbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 EUR/hod.11,50€/h Brutto + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROSÍM PREČÍTAJTE SI CELÝ INZERÁT až tak naň reagujte...

• hlavnou náplňou práce bude pikovanie-vychystanie tovaru podľa objednávky v českom jazyku cez slúchadlá - systém PICK by VOICE, budete sa musieť naučiť povely v českom jazyku , pracovať budete na nízkozdvižnom eletrickom vozíku, hľadáme len ľudí čo už majú skúsenosti s prácou v sklade a vedia vychystať tovar podľa objednávky, ak nemáte skúsenosti máme iné ponuky v potravinárstve na produkcii-pásová výroba, fabriky, ale tam už je potrebné auto.

Pick by Voice:
• pracuje sa na 1 zmenu - iba raná zmena PO-PI
PO-ST: 07:00-16:30
ŠT- PI: 07:00-14:30
niekedy sa pracuje aj v sobotu keď je veľa objednávok

Ďalšie práce ktoré môžete vykonávať sú:
• pomocné práce v sklade
• manipulovanie s tovarom v priestoroch skladu
• práca s paletovým vozíkom
• ukladanie fliaš do klietok alebo bedničiek
• etiketovanie tovaru
• iné rôzne skladové práce (triedenie, balenie, kontrola)

• NIEJE POTREBNÉ AUTO, z ubytovania do práce je to 20 až 30 minút chôdzou
• nepotrebujete vedieť nemecký jazyk, vo firme Vás budú zaúčať Slováci a Česi ktorí tam už pracujú, slúchadlo je nastavené v českom jazyku
• zaškolíme a vybavíme bezplatne papiere potrebné na prácu vo firme
• vybavenie ZADARMO všetkých potrebných dokumentov pre prácu v Nemecku
• výplata vždy na čas 15. tého dňa v mesiaci
• nemecká pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer,nemecké povinné zdravotné a sociálne poistenie, ak máte deti vieme pomôcť zadarmo vybaviť aj prídavky na dieťa

Strava- Môžete si ju pripraviť na ubytovni alebo zakúpiť na kantíne v práci.

• UBYTOVANIE -WiFi, Práčka.. je zabezpečené na dvoj posteľových izbách a zamestnanec si ho hradí sám v sume 300€ za osobu , strháva sa z výplaty, neplatí sa nič vopred !!! Pri príchode záloha za kľúč 50€ v hotovosti.

So sebou si vezmite: posteľné prádlo na výmenu, pracovné oblečenie je na Vás aké , nejaké nádoby na varenie, pracovnú obuv s oceľovou špičkou.

• ZÁLOHY - Keď prídete potrebujete peniaze na prvý týžden. Po prvom odpracovanom týždni možná záloha v hotovosti 50€

• 24 dní DOVOLENKY na rok
• ,, Zeit konto" do výšky 80 hodín

• žiadne sprostredkovateľské poplatky ani teraz ani potom !!!!!

• práca je bez znalosti nemeckého jazyka
• po 6.mesiacoch prechod priamo pod firmu ako kmeňový zamestnanec (plat v čistom cca 1600 -1800 eur + odmeny).

Ak máte záujem prosím kontaktujte nás len prostredníctvom e-mailu. Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Informácie o výberovom konaní

Táto práca NIEJE NA TURNUSY!!!
Neplatia sa žiadne poplatky.

STRAVA nieje zabezpečená buď si ju pripravíte na ubytovni alebo hotovú zakúpite na pracovisku v kantíne.

Mzda: 11,50 €/h v hrubom

Príspevok na dovolenku a vianočný príspevok.

Dlhodobé a stabilné zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu. Zmluvu máte na 151,67 hodín za mesiac. Plat pod nemeckou agentúrou za 151,67 h je cca 1300 eur v čistom múnus ubytovanie 300€.
Keď naplníte ZEIT KONTO čo je 80hodín vtedy dostanete zaplatené za všetky odpracované hodiny v danom mesiaci, do vtedy budete dostávať plat vždy len za 151,67 hodín .
Po 6.mesiacoch prechod priamo pod firmu ako kmeňový zamestnanec (plat v čistom od cca 1600 eur od 2500 + odmeny,

Životopis s FOTO tváre, nám zasielajte na email: [email protected]

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

V prípade nejakých otázok Vás žiadame aby ste nás kontaktovali cez email!!!

Ak nájdete našu pracovnú ponuku aj neskôr neváhajte nás kontaktovať stále máme rôzne pracovné miesta, stále hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v Nemecku.

Prosím aby nás kontaktovali len záujemcovia, ktorí sa už nachádzajú na území Nemecka.

NÁSTUP dohodou

ĎALŠÍ NÁSTUP podľa dohody, ak bude voľné miesto na ubytovni
alebo ak budete mať vlastné ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí v potravinárskom priemysle. Zaoberá sa predajom a distribúciou potravín do maloobchodnej siete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
-ochota pracovať
- schopnosť pracovať aj v tempe
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- ochota rýchlo sa učiť nové veci

Dessauer Personalservice

Naša spoločnosť ponúka voľné pracovné miesta aj priamo vo firmách napríklad v logistike, vo výrobe, priemysle, potravinárstve, hotelierstve a stavebníctve..

Spoločnosť Dessauer Personalservice má 20 ročné skúseností a preto je bezpečným zamestnávateľom, ktorý Vás prevedie celým procesom, spojeným s vycestovaním za prácou do Nemecka.

Pomáhame Vám s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami: daňové číslo, zdravotné poistenie a prihlásenie na pobyt, prídavky na dieťa a pod.), ktoré sú nevyhnutné pre prácu v Nemecku.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne.

Spoločnosť Dessauer Personalservice je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4124646  Datum zveřejnění: 1.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.