Vychovatel/ka

Dětský domov a Školní jídelna, Konice, Vrchlického 369 (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 369, 798 52 Konice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dětský domov a Školní jídelna, Konice, Vrchlického 369, IČ 47922141
Pracoviště:Vrchlického 369, 798 52 Konice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis zasílejte na email [email protected]. Požadujeme speciální nebo sociální pedagogiku na bakalářské nebo magisterské úrovni. Provoz v dětském domově je celoroční, služby se střídají v tzv. krátkých a dlouhých týdnech. Pracovní doba je rozvržena do dvou pracovních úvazků: 1 celý úvazek je na 27 hodin týdně + čtvrtinový úvazek je na 13 hodin týdně. Jedná se o časově velmi náročné zaměstnání, ale je dobře platově ohodnoceno /příplatky za víkendy, svátky, přesčasy aj./ Povolání vychovatelky v DD vyžaduje morální bezúhonnost, výborné organizační schopnosti, zdravé sebevědomí a značnou psychickou odolnost. Za zmínku stojí i požadavek na základní znalosti vaření, protože se dětem připravuje každý den teplá večeře a o víkendech i obědy. Pracoviště: Vrchlického 369, Konice

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11722270745

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně