Balič/řidič VZV 8 tun

Deufol Česká republika a.s.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
19.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné a spolehlivé spolupracovníky. Pokud nemáte žádná zdravotní omezení, vlastníte řidičský průkaz sk. B a rádi byste vykonávali práci v jednosměnném provozu, tak by tato pozice mohla být právě pro Vás!

HLEDÁME PRACOVNÍKA/KOLEGU S ŘIDIČSKÝM PRŮKAZEM na VZV

Z DŮVODU VĚTŠÍ FYZICKÉ NÁROČNOSTI JE POZICE VHODNÁ POUZE PRO MUŽE.

NENÍ DŮLEŽITÉ, JAKOU MÁTE PRAXI. RÁDI VÁS VŠE NAUČÍME.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci na hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days)
• Všechny přečasy platíme
• Výplácíme zálohy na mzdu
• Zaplatíme vám docházkové prémie
• Za poctivou práci vám dáme výkonnostní bonus
• Dostanete stravenky
• Budete pracovat v jednosměnném pracovním provozu

Místo výkonu práce: Drásov

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B, C, T

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

· Řidičské oprávnění na VZV ozn. W2

· Praxi na pozici řidiče VZV

· Samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Deufol Česká republika a.s. nabízející řešení v oblasti obalových materiálů a logistických služeb patří již více než 15 let mezi odborníky na českých i evropských trzích. Deufol Česká republika a.s. je součástí nadnárodního koncernu Deufol, který zaujímá již přes 30 let přední světovou pozici ve sféře balení pro export.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3283444  Datum zveřejnění: 19.2.2018