Fullstack (React + .NET) a Backend (C# / . NET) Developer na fintech SaaS projekte

DevelGuru s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
25 - 40 EUR/hod.výška odmeny je orientačná a závisí od schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Nás:

Rozširujeme tím na unikátnom projekte, ktorý patrí medzi najväčšie finančné weby na svete zamerané na finančné vizualizácie, ktorý každý mesiac navštívi 30 miliónov ľudí. Je to príležitosť pracovať na jedinečnom nástroji pre investorov, ktorý využívajú hobby traderi aj profesionáli v najväčších bankách a hedge fondoch po celom svete.

Tento projekt predstavuje špičkovú platformu na finančné vizualizácie s pokročilými nástrojmi na analýzu trhu. Zahŕňa interaktívne grafy a prehľadné heat mapy, vďaka čomu patrí medzi top 5 screening nástrojov. Sledujeme aktuálne trendy a vyvíjame funkcie, ktoré umožnia investorom prispôsobiť svoje investičné stratégie potrebám rôznych typov investorov.

Ak máš záujem prispieť k revolúcii vo finančných vizualizáciách a pracovať s tímom profesionálov, hľadáme práve teba.

Náš tím rozširujeme o:

  • Fullstack developera (React + .NET)
  • Backend developera (C# / . NET)

Náš hlavný tech stack je:

- TypeScript, React, canvas

- C#,.NET, ASP.NET Core, MSSQL

Tvoja Úloha:

- Pracovať na nástroji s reálnym dopadom, obľúbenom používateľmi po celom svete!

- Spolupracovať s naším slovenským tímom na inováciách a zlepšovaní nášho produktu.

- Prinášať nové nápady a inovácie na stôl!

Požiadavky Fullstack:

- Skúsenosti s Reactom a ochota pracovať s .NET backendom.

- Znalosť asp.net je výhodou.

-  Schopnosť rýchlo identifikovať a navrhovať riešenia.

-  Znalosť angličtiny na komunikačnej úrovni.

Požiadavky Backend:​

- Skúsenosti s .NET a C#.

- Schopnosť identifikovať anomálie v dátach.

- Skúsenosti s prácou s databázami, ideálne s MS SQL.

- Záujem o technológie a ich fungovanie na pozadí.

Čo Ponúkame:

- Príležitosť pracovať na projektoch s reálnym vplyvom na finančný trh.

- Konkurencieschopnú mzdu v závislosti od šikovnosti.

- 100% remote a flexibilný pracovný čas.

Nástup:
dohodou

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

V DevelGuru dlhodobo a úspešne spájame rýchlo rastúce technologické spoločnosti s top európskymi IT talentami a pomáhame rozvíjať revolučné projekty najma v AI oblasti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Matušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4835669  Datum zveřejnění: 27.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 EUR/hod.