Zámečník - montáž prototypů

DEVINN s.r.o.

Místo práce
Skřivánčí, Jablonec nad Nisou 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc+roční bonus, +13.plat, + příspěvky na stravu a dojíždění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi v dílně jako doma a nebojíš se nových věcí? Jsme česká firma a baví nás vymýšlet a tvořit věci, které jinde neuvidíš – od bateriových uložišť až po vodíkovou Tatru. Dostaneš technický výkres a pomůžeš nám dostat návrh z papíru do reality. Tzn. svaříš, obrousíš, poskládáš. Prostě, když zazní tvoje jméno, všem se vybaví fachman co dělá svému řemeslu dobré jméno.

Co budeš dělat:
* Kompletace toho, co naši konstruktéři navrhnou. Jedná se většinou o prototypy.
* Do ruky dostaneš technický výkres. Tvým úkolem bude danou věc přenést z CADu do reality
* Denně se budeš dostávat ke sváření (Sváření ocel, nerez, hliník, MAG, TIG), řezání, broušení, drobným lakýrnickým pracím
* Pokud se nebojíš elektriky, budeš mít u nás i v tomhle směru možnost vyřádit se (kompletace svazků, zapojování silových vodičů)
* Práce s rozvodem plynů a vody. Vyrábíme různá vodíková řešení, kde plyn, voda a elektřina hrají hlavní roli
* Budeš mít možnost vývoj našich prototypů reálně ovlivňovat a hledat s konstruktéry to nejvhodnější řešení.
* Čas od času je potřeba sednout za volant našeho DUCATA. Přivézt, odvézt materiál. Zajistit to, aby náš vodíkový generátor byl včas tam, kde mát být.

Výhodou je osvědčení montéra plynových zařízení, “vyhláška 50” a řidičské oprávnění B+E

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jednosměnný provoz s částečně flexibilní pracovní dobou.
Stabilní zázemí české rodinné firmy s inovativním vývojem
5 týdnů dovolené
Dárek při narození dítěte
Firemní akce a teambuildingy
Osobní rozvoj
Příspěvek na dopravu nebo ubytování
Roční bonus
Sportovní vyžití
Výuka jazyků
Stravenkový paušál

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Když v roce 2013 Luboš Hajský prodal svůj podíl ve velké TIER1 automotive výrobní firmě, kde působil jako technický ředitel, rozhodl se vydat směrem vývoje a inovací. Spolu s Věrou, která má i dnes na starosti obchod a HR oblast, rozjeli v roce 2014 vývojovou společnost.

Na začátku bylo těžké v obrovské konkurenci vývojových dodavatelů uspět. Do firmy vložili srdce, úsilí i čas a sestavili skvělý tým lidí, který nám pomáhá na cestě k úspěchu. Proto dnes můžeme říci, že hrdě konkurujeme také nadnárodním firmám, které mají na trhu dlouholetou tradici
ID: 4741218  Datum zveřejnění: 15.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc