Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Řidič skupiny C + skladník, Severně od Pardubic

Místo práce: Hradec Králové, Česko

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Hledáte pravidelnou pracovní dobu? Baví Vás jezdit nákladním autem, ale chcete mít na starosti pravidelné linky v regionu? Rádi si zpestříte pracovní den výpomocí ve skladu? Pak hledám právě Vás!

Požadujeme:

zkušenosti na pozici řidič a řidičské oprávnění skupiny C podmínkou manuální zručnost komunikativnost, aktivní přístup k práci týmového ducha PC gramotnost
Náplň práce:

závoz maloobchodních i velkoobchodních zákazníků každodenní manipulace se zbožím (až 15 kg) vykládky a nakládky kamionů práce se čtečkou, výdej a příjem zboží
Nabízíme Vám:

stabilní pracovní místo a zázemí s pravidelným příjmem flexibilní pracovní dobu benefity dle vlastního výběru z kafeterie slevy na firemní produkty výhodný T-mobile tarif i pro rodinné příslušníky nátup možný ihned místo výkonu práce severně od Pardubic
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vaše životopisy!

ID: 3465689   Datum zveřejnění: 7.8.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.