Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Pracovník zákaznického servisu

Místo práce: Hlavní město Praha
Mzda: 27000 Kč/měsíc

Pro klienta působící v oblasti dodávek zdravotnických věcí na trase metra B hledám šikovného pracovníka na pozici zákaznického servisu.

Pracovní náplň:

Péče o firemní zákazníky, příjem objednávek a zpracování dalších požadavků Administrativa- vystavování faktur a dobropisů Výdej zboží ze skladu, skladové hospodářství Práce s firemními systémy (zakázky, objednávky, reklamace) Spolupráce s týmem obchodních zástupců
Požadavky:

Pracovní zkušenosti na obdobné pozici nejlépe u mezinárodní společnosti Práce s PC- Word, Excel, Outlook Spolehlivost, pozitivní, zodpovědný přístup k práci a zadaným úkolům Komunikativní osoba Vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s inovativní strategií v oblasti zdravotnictví Zajímavou, všestrannou a odpovědnou práci Vysokou firemní kulturu a organizovanost Příjemné prostředí kanceláře a menšího pracovního týmu Propracovaný systém zaškolení a podpora osobního rozvoje Výborná dostupnost MHD, pracoviště přímo u stanice metra B- Palmovka

ID: 3502495   Datum zveřejnění: 27.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 Kč/měsíc