Start tvé kariéry v dopravě- noční dispečer, Mladá Boleslav

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Chcete nastartovat Vaši kariéru v oblasti dopravy a logistiky? Máte chuť se učit novým dovednostem a jste ochotni pracovat na noční směnu? Rádi byste byli součástí stabilní společnosti, vykonávali různorodou práci, dostávali pravidelnou mzdu a potkávali se s příjemnými kolegy? Pak hledám právě Vás!

Očekáváme:

ukončené SŠ (dopravní či ekonomický směr výhodou), pozice je ideální pro čerstvého absolventa! anglický jazyk pouze výhodou zkušenosti v logistice, dopravě či spedici vítány uživatelskou znalost MS Office organizační a komunikační dovednosti samostatný a aktivní přístup, týmového ducha :)
A co budete dělat?

organizovat přepravy s náhradními díly pro významného klienta Škoda auto podílet se na kalkulaci ceny, vypracování dokumentace a reportů komunikovat s dopravci a zákazníkem pracovat pouze v nočním provozu
Nabízíme Vám:

zázemí stabilní a mezinárodní společnosti v oblasti dopravy a logistiky možnost kariérního růstu, různorodou práci a hlavně příjemný a sympatický kolektiv kolegů mzdové ohodnocení až 30.000,- Kč dle zkušeností + příplatky za noční směny + motivační složka benefity jako: příspěvky na penzijní/životní pojištění, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, sick days, smlouvu na dobu neurčitou nástup je možný ihned (ale rádi na Vás počkáme) místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Těším se na Vaše životopisy!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Adresa společnosti

DEVIRE s.r.o.
Pod vilami 747/10, Nusle
Praha 4
http://www.devire.cz/
ID: 3532305   Datum zveřejnění: 6.11.2018   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.