Odstartuj svoji HR kariéru

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se začít realizovat ve světě HR a podívat se jak vypadá nábor pro společnosti napříč trhem od malých start-up až po velké nadnárodní korporace? Pak je tohle zajímavá příležitost pro tebe.

Co Tě čeká

Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů pro naše klienty, kteří působí v IT pomocí inzerce, databáze, sociálních sítí a dalších cest, které Tě rádi naučíme!

Postupně budeš zastřešovat svoje vlastní projekty.

Práce, za kterou vidíš výsledky a spousta nových výzev včetně zábavy.

Koho hledáme?

Zajímá Tě oblast lidských zdrojů, kde chceš získat znalosti a zkušenosti.

Výhodou bude praxe z náboru, obchodu nebo zákaznického servisu.

Komunikativní osobnost, která nemá problém zvednout telefon a zjistit si co potřebuje.

Proaktivního člověka, který hledá cesty jak to jde a umí si zorganizovat čas.

Domluvíš se AJ

Co Ti můžeme nabídnout

Kariérní příležitost ve skvělé společnosti,

Komplexní zaškolení

Podporu Vašeho profesního i osobního rozvoje.

Super platové podmínky skládající se z fixu a bonusového systému.

Mobil, notebook, home office, pružnou pracovní dobu, stravenky a další benefity.

Spoustu tvrdé práce, ale také zábavy a super atmosféry.

Možnost práce na HPP, zkrácený úvazek nebo na IČO.

V případě vážného zájmu zašli i motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců