Zkušený Recruiter se zájmem o IT

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

IT nábor není pro každého, troufneš si na to ? Pokud ano, budeš mít možnost se dostat do extra ligy recruitmentu.

Kdo jsme ?

jsme tým nadšených odborníků, který si klade za cíl pomáhat uchazečům najít vhodné zaměstnání a našim klientům vhodné uchazeče. Důležitý je pro nás osobní kontakt a vztah s jednotlivými kandidáty i klienty.

Do našeho IT týmu nyní hledáme talentovaného lovce hlav, který/která se může do budoucna stát Recruiterem.

Pokud máš chuť učit se nové věci, zajímají Tě IT technologie a navíc jsi empatický/empatická a rád/ráda komunikuješ s lidmi, pak hledáme právě Tebe !

Co Tě u nás čeká:

spolupráce s recruitery – převzetí požadavků na danou pozici od klienta – umět se správně doptat na to, co pro hledání budeš potřebovat vyhledávání a aktivní oslovování IT kandidátů na sociálních sítích a jiných specializovaných portálech inzerce, organizace pohovorů, podílení se na náborové strategii práce s interní databází a administrativa spojená s náborem
Co Ti za to můžeme nabídnout ?

práci přímo v kolektivu motivovaných lidí, pro které je práce koníčkem a neztrácejí přitom smysl pro humor kancelář přímo u Staroměstského náměstí – kousek od stanice metra B možnost dále se vzdělávat notebook, příspěvek na stravování, možnost home office dle domluvy, 25 dnů dovolené dog friendly kancelář pracovní dobu si určuješ sám/sama – s tím, že cíle stanovené na začátku týdne jsou v pátek splněny teambuildingové aktivity – rádi společně po práci zajdeme na dobré víno, pivo a jídlo pracovní smlouvu na dobu neurčitou na HPP nebo IČO

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3582969  Datum zveřejnění: 21.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.