Technický obchodní manažer - Praha východ

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká

- pravidelné schůzky se stálými zákazníky a vyhledávání nových příležitostí

- vedení obchodních jednání, prezentace nových produktů, monitoring konkurence

- plnění obchodních cílů společnosti, řešení pohledávek dle pravidel společnosti

- tvorba cenových nabídek

Co Vám můžeme nabídnout

- práci ve stabilní společnosti, působící na trhu více než 20 let

- velmi propracovaný adaptační proces (produktové zaškolení, spolujízdy, systémové školení, cenotvorba, poznání poboček)

- nadprůměrné finanční ohodnocení, jehož výši máte možnost poměrně značně ovlivnit

- služební vozidlo

- telefon, notebook

- příspěvek na stravování

Naše očekávání

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, obor TZB)

- praxe nebo vzdělání z oblasti vzduchotechniky

- znalost anglického jazyka (je zapotřebí zvládnout komunikaci s klienty – nejen písemnou, ale také mluvenou formou)

- MS Office

- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

- ŘP sk B

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců