Vývojový konstruktér strojních zařízení

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci, která Vás bude opravdu bavit a kde se budeme mít možnost neustále něco nového učit?

Vyvíjíme a vyrábíme kompletní strojní zařízení (př. výrobní linky) pro zákazníky jak z řad automotive, tak například z oblasti leteckého průmyslu aj.

Neděláme tedy rutinní věci, naše zakázky se stále mění a my tak pokaždé pracujeme na velmi zajímavých a zcela unikátních projektech.

Máte možnost převzít kompletní zakázku, pracovat na možných variantách řešení se zákazníkem, konzultovat tyto možnosti s výrobou a zároveň také již fungujícím týmem konstruktérů, který se nyní skládá ze sedmi lidí. Můžete zde maximálně využít svých vlastních zkušeností/nápadů a plně se tak realizovat.

Nabízíme

- zázemí české společnosti s již 25 letou praxí v oboru strojírenství

- přátelské prostředí, pružné jednání

- možnost dalšího vzdělávání se v oboru, jazykové kurzy

- stravenky

- možnost zapůjčení firemního vozidla k soukromým účelům

- zvýhodněný úvěr s 0% úrokem

- mobilní telefon, zvýhodněné tarify na volání i pro rodinné příslušníky (neomezená volání a SMS)

- využívání moderních technologií a účast na řešení projektů od návrhů až po konečné předání zákazníkovi

- PRÉMIE (měsíční odměny v rozmezí 1.000 - 5.000,- Kč)

- bonus za docházku

- možnost čerpání náhradního volna

- firemní oblečení (košile šité na míru, polotrika, mikiny)

- finanční ohodnocení dle zkušeností

Naše očekávání

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství)

- znalost 3D CAD systému

- znalost pneumatiky, automatizace, hydrauliky

- vlastní proaktivita, chuť přicházet s novými nápady

- vztah k tomuto oboru, potřebu se neustále vzdělávat, růst s firmou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců