Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Výkonný ředitel developerské společnosti

Místo práce: Hlavní město Praha

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Pro našeho klienta hledáme zkušeného kandidáta na pozici Výkonný ředitel developerské společnosti

Náplň práce:

Příprava strategických plánů a podnikatelských záměrů společnosti a dohled nad jejich plněním

Zodpovědnost za finanční rozpočet společnosti

Příprava a rozhodování o obchodní a marketingové politice společnosti

Spolupráce s personálním oddělením a oddělením akvizic

Zodpovědnost za firemní dokumentaci společnosti

Plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Požadavky na kandidáta:

Zkušenost s manažerskou pozicí v developmentu minimálně 10 let

Manažerské a procesní kompetence

Znalost komerčního práva

Asertivní jednání a reprezentativní vystupování

Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabídka společnosti:

Notebook, mobilní telefon

Firemní automobil

Odpovídající finanční ohodnocení

Možnost nástupu IHNED

ID: 3618311   Datum zveřejnění: 11.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.