Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Programátor Java, PL/SQL

Místo práce: Ostrava-město, Česko
Mzda: 30000 Kč/měsíc


Do IT týmu stabilní české firmy zabývající se centrálními informační systémy hledáme:

Programátora – Java, PL/SQL

Co u nás budeš dělat:

Podílet se na vývojových projektech dle funkční specializace Podporovat testování – odstraňování chyb Zpracovávat uživatelskou dokumentaci, programátorské příručky atp. Spolupracovat na analýze řešení a zpracování funkční specifikace (dle zkušeností)
Tvoje předpoklady:

VŠ/SŠ vzdělání Pokročilá znalost JAVA Znalost ORACLE databází výhodou Zkušenosti na obdobné pozici AJ na úrovni schopnosti zadávání a studia dokumentace Řidičský průkaz sk. B
Naše nabídka:

Pokud si tě vybereme, můžeš se těšit na: stabilní zaměstnání u významné české firmy účast na rozmanitých projektech u velkých zákazníků pružná pracovní doba systém firemních benefitů možnost homeoffice, sick days jazykové kurzy a odborné vzdělávání možnost osobního růstu

Reagovat
ID: 3620202   Datum zveřejnění: 13.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 Kč/měsíc