Specialista Helpdesku

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do IT týmu stabilní české firmy zabývající se centrálními informační systémy hledáme:

SPEIALISTU HELPDESKU

Co u nás buceš dělat:

tvoji hlavní náplní práce bude především podpora druhých našim zákazníkům budeš poskytovat konzultaci zaměřenou na podporu procesů SW aplikací své analytické myšlení budeš mít možnost zapojit díky řešením incidentů zadaných našimi zákazníky do systému budeš navrhovat možná řešení na základě předchozí analýzy procesů a klientských požadavků
Tvoje předpoklady:

máš znalost jazyků PL/SQL nebo Java můžeš se pochlubit VŠ nebo SŠ vzděláváním. Absolventa VŠ také uvítáme. jen tak tě něco nerozhází. se zákazníky se spolehlivě domluvíš i v angličtině. baví tě hledat správná řešení a máš dobrý pocit, když příjdeš problému na kloub. uvítáš vyjížďku z kanceláře za zákazníkem
Naše nabídka:

pokud si tě vybereme, můžeš se těšit na: stabilní zaměstnání u významné české firmy účast na rozmanitých projektech u velkých zákazníků velká podpora osobního rozvoje systém firemních benefitů možnost homeoffice, sick days jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3620203  Datum zveřejnění: 13.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 50 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc