Hardware Engineer

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 59 000 Kč/měsíc45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


Ahoj,

Do mezinárodní společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou laboratorních přístrojů v metalografickém průmyslu hledáme dalšího nadšence do rozrůstajícího se týmu Engineeringu.

Co bys měl umět:

- Navrhování řešení, diagnostika a testování elektronických částí laboratorních přístrojů by pro tebe nemělo být velkou neznámou

- Víš, jak fungují plošné spoje

- Máš vystudovanou VŠ technického či IT zaměření anebo máš za sebou již několik let zkušeností v alespoň jedné z těchto oblastí

- Jsme mezinárodní tým, proto je potřeba, abys ses s námi domluvit anglicky

- Ovládat CAD (OrCAD)

- Znát vyhlášku 50/1978 Sb., min. §6

Co tě čeká:

Budeš spolu s kolegy z Engineering týmu diagnostikovat, analyzovat problémy v navrhovat řešení elektronických částí laboratorních přístrojů. Upravovat laboratorní přístroje na základě požadavku zakázníka (CMP).

Sídlíme v centru Ostravy v moderní budově, dojet k nám můžeš tramvají, ale klidně i autem, parkovacích míst tu máme dost. Šikovné lidi umíme ocenit, jak po stránce finanční, tak i formou možností dalšího vzdělávání. Na jídlo není nutné jet nikam daleko, stravovat se je možné přímo na místě a ještě ti na to přispějeme. Nevyžadujeme, abys tu seděl od rána do večera tak ti přispějeme i na tvůj volný čas. Pokud myslíš na zadní kolečka, benefit ve formě příspěvku na penzijní a životního připojištění tě jistě potěší.

Pokud se chceš stát součástí týmu, který se podílí na zajímavých projektech, láká tě pracovat s nejmodernějšími technologiemi, domluvíš se anglicky, baví tě oblast hardware a plošné spoje pro tebe nejsou velkou neznámou, ozvi se nám a rádi ti povíme víc!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Adresa společnosti

DEVIRE s.r.o.
Havelská 503/19
110 00 Praha 1
http://www.devire.cz/
ID: 3623371  Datum zveřejnění: 18.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 59 000 Kč/měsíc45000 Kč/měsíc