Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Technik, Kladno

Místo práce: Kladno, Česko

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Jste manuálně zručný a máte zkušenosti s opravou a údržbou strojů, dopravníků či automatizovaných linek? Jste flexibilní a můžete pracovat na směny denní/noční? Chcete mít za sebou stabilní společnost a pravidelný plat? Pak hledám právě Vás!

Požadujeme:
• ÚSO/SO vzdělání, zaměření na obor zámečníka
• Prokazatelnou praxi v údržbě alespoň 2 roky, výhodou opravy dopravníků
• Znalost mechaniky a hydrauliky , schopnost orientovat se v technických výkresech
• Dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost
• Ochotu pracovat na směny 12h noční/denní, krátký/dlouhý týden
• Příjemnou osobnost, aktivní přístup k práci

Náplň práce:
• Zajištění bezproblémového chodu automatického mrazicího skladu, řešení vzniklých situacích (práce ve ztížených podmínkách-práce ve výškách, chladu)
• Pravidelné provádění preventivní údržby
• Odstraňování závad
• Komunikace s dodavateli ohledně náhradních dílů, servisu
• Obsluha podpůrných systémů (kotelny, SHZ, EPS, LOX, vzduchotechnika)
• Pravidelné kontroly a nutná údržba budovy a objektu mrazicího skladu
• Správa a údržba dat na PC, práce v SAP

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní a dynamické společnosti, která je špičkou ve svém oboru, stabilní pracovní místo, moderní pracovní prostředí, loajální přístup
• Přátelské prostředí nadšených odborníků
• Motivační mzdové ohodnocení až 40.000,-Kč + náborový příspěvek po zkušební době 20.000,-Kč
• Benefity jako 22 dní dovolené, stravenky, možnost stravování v místě výkonu práce, odborné školení a zajištění dalšího vzdělávání, firemní akce a turnaje
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce Kladno

Těším se na Vaše životopisy!

ID: 3625248   Datum zveřejnění: 20.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.