20 000 - 25 000 CZK
Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Referent zákaznického servisu s NJ

Místo práce: Český Těšín, Česko
Mzda: 20000 Kč/měsíc


REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO NĚMECKÝ TRH

Chcete být součástí moderní firmy? Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici: Referenta zákaznického servisu s NJ.

Baví tě komunikovat se zákazníky a navíc v němčině? Chceš být jejich podporou? Pokud ano, pak pozice referenta zákaznického servisu je skvělou příležitostí právě pro Tebe!

CO TĚ ČEKÁ:

denní komunikace se zákazníkem a s odděleními napříč firmou monitorování postupu výroby knih komunikace v NJ na denní bázi zajištění průběhu zakázek včetně kontroly podkladů a zápisu v softwaru zajištění podkladů pro smlouvy (kalkulace, objednávky, nabídkový list)
CO BYS MĚL MÍT:

velmi dobrou znalost NJ (komunikace na denní bázi) uživatelsky pokročilou znalost práce na PC praxe v zákaznickém servisu výhodou zodpovědnost, pečlivost a výborné komunikační dovednosti
CO TI NABÍZÍME:

zázemí moderního pracovního prostředí včetně odpočinkových koutů navíc roční odměny a podíl na hospodářském výsledku atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů vzdělávání v interním školícím centru zábavu na firemních akcích 7,5 hod. pracovní doba 22 dní dovolené příspěvek na závodní stravování a občerstvení jazykové a odborné vzdělávání služby fyzioterapeuta

Reagovat
ID: 3625434   Datum zveřejnění: 20.3.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 Kč/měsíc