Obchodní zástupce Agro technologií

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte blízko k zemědělství ideálně živočišné výrobě, může být i rostlinná?

Je pro Vás důležité reprezentovat skvělou značku, být součástí skvělého týmu a mít různorodou práci v terénu?

Jste technicky zdatní, obchod máte v malíku a jste zaměřený na zákazníka?

ANO!!

Tak jste ten správný člověk do společnosti s dlouhodobou tradicí určující trendy.

Pro společnost BD Tech s.r.o., která vznikla na přelomu roku 1995 a 1996 jako oficiální zastoupení německé firmy Big Dutchman pro ČR v oblasti chovu prasat hledáme

Obchodního konzultanta Agro technologií

Co očekáváme?

Vztah k zemědělství

Středoškolské vzdělání nejlépe technického nebo stavebního směru

Chuť pracovat na dlouhodobých projektech

Zákaznická orientace a budování obchodních vztahů

Zkušenosti s obchodem min. 1 rok, ideálně B2B

Týmovost, zodpovědnost a vstřícnost

Férovost a loajalitu

Velkou chuť se učit stále něco nového

Anglický jazyk min. na úrovni B1

Co budete celý den dělat?

Navštěvovat a pečovat o své klienty v daném regionu

Propagovat veškerou technologii klientovi na míru

Zodpovědně plnit prodejní plán

Podílet se na velkých projektech na komplexní výstavbě kejdových hospodářství

Spolupracovat s ostatními odděleními firmy (především s projekčním oddělením)

Co za to dostanete?

Motivující platové ohodnocení fix plus bonusy

Široké portfolio výrobků společnosti

Jistotu stabilní společnosti

Osobní a férový přístup

Důkladné proškolení a trénink v zahraničí

Osobní automobil i pro soukromé účely

Notebook

Přátelský kolektiv

Nástup: dle dohody

Zaujala Vás nabídka? Jdete do toho? Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3632372  Datum zveřejnění: 29.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc