40 000 - 45 000 CZK
Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Python Software Engineer

Místo práce: Ostrava-město, Česko
Mzda: 40000 Kč/měsíc


Ahoj,

Do společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou laboratorních přístrojů v metalografickém průmyslu hledáme dalšího nadšence do programování, který doplní náš rychle se rozvíjející se tým.

Jsme parta inovativních lidí, které baví, co dělají a nebojí se nových výzev, rozhodně se u nás tedy nebudeš nudit.

Co tě čeká a co ti za to nabídneme:

Sídlíme v centru Ostravy v moderní budově, dojet k nám můžeš tramvají, ale klidně i autem, parkovacích míst tu máme dost.

Šikovné lidi umíme ocenit, jak po stránce finanční, tak i formou možností dalšího vzdělávání. Na jídlo není nutné jet nikam daleko, stravovat se je možné přímo na místě a ještě ti na to přispějeme.

Nevyžadujeme, abys tu seděl od rána do večera tak ti přispějeme i na tvůj volný čas. Pokud myslíš na zadní kolečka, benefit ve formě příspěvku na penzijní a životního připojištění tě jistě potěší.

Pokud se chceš stát součástí týmu, který se podílí na zajímavých projektech, láká tě pracovat s nejmodernějšími technologiemi, domluvíš se anglicky a Python zvládáš levou zadní, ozvi se nám a rádi ti povíme víc!


Reagovat
ID: 3633724   Datum zveřejnění: 1.4.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 Kč/měsíc