25 000 - 40 000 CZK
Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, Budování značky zaměstnavatele a HR řešení. Naše kanceláře se nacházejí ve Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Headhunter / Recruitment Consultant

Místo práce: Královéhradecký kraj
Mzda: 25000 Kč/měsíc


Headhunter / Recruitment Consultant

Hledáš zkušený tým a zázemí mezinárodní společnosti, ale zároveň příjemnou atmosféru v oblasti HR?

V ČR působíme od května 2018, nyní nás už je 14 a rádi mezi nás přivítáme dalšího nového kolegu.

My v Devire rádi děláme radost našim klientům i kandidátům. Recruitment je umění, které si zakládá na osobních vztazích, networkingu, umění naslouchat a schopnosti mít odhad na lidi a obchodní příležitosti.

Kdo jsme?

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu 2018 vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Koho hledáme?

Osobnost, která se umí do práce opřít a dá do toho i srdce a uvítá přirozenou volnost.

Baví Tě nábor nebo obchod, máš v něm už nějaké zkušenosti, víš co děláš, ale nechceš řešit nesmyslná pravidla a reporty?

Chceš pracovat v týmu kolegů, kteří v recruitmentu pracují dlouhé roky, jsou týmoví hráči a umí podpořit i úspěch druhých?

Potom hledáme právě Tebe :)

Co bude náplní práce?

Hlavní náplň práce bude v naplňování požadavků na nábor našich klientů, dále pak také vyhledávání nových příležitostí a také utužování vztahů a konzultace s hiring manažery.

Dále je to kariérní poradenství kandidátům na obsazované pozice a jejich provázení kariérou, ale také přímé vyhledávání a oslovování vhodných zaměstnanců.

Určitě se nevyhneme ani troše administrativy, ale slibujeme, že bude minimální a jen taková, která dává smysl.

A co za to získáte?

Práci v seniorním týmu od kterého se leccos přiučíte, ale ve kterém je zároveň super atmosféra a týmové nadšení, možnost podílet se s námi na budování něčeho nového, protože na složení záleží.

Velmi dobré fixní ohodnocení a propracovaný bonusový systém.

Mobil, notebook k soukromému využití.

Stravenky, sick days, dovolenou až 25 dní a možnost pracovat z domu.

Zaujalo Tě to? Pak nám pošli svoje CV a rádi se brzy seznámíme!


Reagovat
ID: 3636465   Datum zveřejnění: 4.4.2019  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 Kč/měsíc